Çeşme’de Kahvaltı Yapılacak Yerler

Çeşme’de Kahvaltı Yapılacak Yerler
sosyal medya yönetimi

Çeşme, İzmir’in en gözde tatil semtlerinden birisi konumundadır. Her sene hem ülkemizden hem de başka ülkelerden birçok kişi Çeşme’de tatil yapar. Hem tertemiz doğası ile ruhunuzu dinlendirebilir hem de oldukça hareketli olan gece hayatı ile verimli bir tatil geçirebilirsiniz. Çeşme tatiliniz esnasında damak zevkinize hitap edecek bir çok Ege lezzetinin de tadına bakabilir, meşhur zeytinyağlı kahvaltılarıyla da oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Meşhur Çeşme Kahvaltıcıları

Çeşme, turistik bakımdan oldukça fazla ziyaretçi ağırlayan tatil beldeleri arasında yer aldığı için birbirinden farklı lezzetleri tadabileceğiniz restoranlar hizmet vermektedir. Ancak Ege illeri söz konusu olduğu zaman kahvaltı her zaman en sevilen öğünlerden birisi olacaktır. Çeşme’de asından sıklıkla bahsettiren ve bir çok kişi tarafından sevilen bazı kahvaltıcılar şunlardır;

  • Asma Yaprağı,
  • Çeşmeköy,
  • Tarla Alaçatı,
  • Ayşe Hatun Kahvaltı Yeri,
  • Alaçatı Demlik Kafe,
  • Vadi Alaçatı gibi kahvaltı mekanları öne çıkar.

Hem gözünüze hitap edecek hem de damak zevkinize hitap edecek bu kahvaltılar oldukça lezzetli menüleri ve keyifli mekanları ile diğer mekanların bir adım önüne çıkmayı başarmışlardır.

İzmir Çeşme Kahvaltı Salonu

Asma Yaprağı

Asma Yaprağı, Çeşme’nin en sevilen kahvaltı mekanları arasında yer almaktadır. Doğa ile iç içe mekanı ile oldukça dikkat çeken bir mekandır. Yaz ve kış aylarında hizmet vermeye devam eden Asma Yaprağı, Ege’nin doğal lezzetleri ile kahvaltılarınızı en sağlıklı öğünlerden birisi haline getirir. Sabah saat 10.00’dan akşam saat 24.00’a kadar hizmet veren işletmede günün her saati taze ürünlerle kahvaltı yapılabilir.

Çeşmeköy

Tüm kahvaltılık ürünleri doğal olan ve sebzeleri işletme tarafından yetiştirilen, doğa ile iç içe kahvaltı mekanlarından birisi de Çeşmeköy’dür. Yöreye özgü pişileri ile oldukça beğeni toplamaktadır. Sabah 09.30’dan akşam saat 23.30’a kadar hizmet vermeye devam eden işletmenin sadece kahvaltı menüleri değil ana yemekleri de oldukça beğenilmektedir.

Tarla Alaçatı

Çeşme’nin en gözde bir diğer kahvaltı mekanlarından birisidir. Bahçesi ile meşhur olan bu mekanda dalından kopup sofraya taşınan doğal ürünleri gözle görmek mümkün. Özellikle bir çok farklı çiçeğin yetiştiği bahçesi keyifli vakit geçirmeyi garantiliyor. Oldukça yoğun olduğundan dolayı işletmeye kalabalık bir grup halinde gidecekseniz randevu almanız tavsiye ediliyor.

Çeşme’de Gezilecek Yerler

seo danışmanlığı
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2024 Nerelergezilir.Com Gezi Sitesi Tüm Hakkı Saklıdır