Gümüldür Aquapark Yalı Castle Fiyatları – Kaydırakları – Yol Tarifi

0

İzmir’in Gümüldür Semtinde bulunan Gümüldür Aquapark Yalı Castle özellikle Gümüldür’ün berrak denizini saran uzun plajı üzerinde kurulması, farklı yaşlara göre değişik konseptlerde hazırlanmış eğlenceli kaydırakları ve herşey dahil açık büfesiyle dikkat çekiyor. Tesis aile uygulamasına geçmesiyle birlikte artık daha çok çiftlere, ailelere ve çocuklara hitap ediyor.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Nerede?

Gümüldür Aquapark Yalı Castle İzmir merkeze 50 km uzaklıkta Gümüldür semtind bulunuyor. Tesise kendi aracınızla gidebilirsiniz. Her ne kadar tesisin konukları için otoparkı bulunmasa da, yakın çevrede park için geniş alanlar bulmak mümkün. Tabii tesis dışarıdaki araçlar için sorumluluk kabul etmiyor. Bu sebeple İzmir’in her yerinden her gün kalkan servisleri tercih etmek daha avantajlı bir seçenek olabilir.
Gümüldür Aquapark Yalı Castle Servis hizmetleri hakkında buradan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Açık Büfe
Gümüldür Aquapark’ta gün boyunca yeme içme tamamen sınırsız ve ücretsiz. Sabah erkenden başlayan açık büfede ilk öğün pişi, börek tarzı atıştırmalıkların bulunduğu kahvaltılıklar. Sonrasında tavuk, patates kızartması, pizza, hamburger tarzı fastfood ana menüler çıkıyor. Bunun dışında tatlı servisleri de oluyor. Ayrı alkolsüz, gazlı içecekler ve meşrubatlar da gün boyunca sınırsız ve tamamen ücretsiz.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Kaydıraklar
Gümüldür Aquapark’ta birbirinden farklı, değişik yaşlara ve konseptlere göre hazırlanmış tam 18 farklı su kaydırağı bulunuyor. Bunların bazılara çocuklara özel bir bölüm olan Kids Club’ta bulunurken bazıları da aquaparkın geniş arazisine yayılmış şekilde bulunuyor. Çocuklara özel olarak kurulmuş, yüksek güvenlikli Kids Club’ta kısa ve orta uzunluklarda düz ve kıvrımlı kaydıraklar bulunuyor. Buradaki havuzun derinliği yine çocuklar için oldukça ideal. Havuzun kenarına kurulmuş dev korsan gemisi maketi çocuklar tarafından çok ilgi görüyor. Hem fotoğraf çekilmek hem de oynamk için kullandıkları bu gemi tesisin en çok ilgi çeken bölümlerinden. Yetişkinler için ise daha uzun ve aksiyonu derinlemesine yaşayabilecekleri uzun kaydıraklar, aynı zamanda da daha yavaş ve orta ölçekte kaydıraklar da bulunuyor. Bu kaydıraklardan bazılarından tek, bazılarından da çift olarak kayabiliyorsunuz. Orta ölçekli kaydıraklardan çocuğunuzla da bot üzerinde kayabiliyorsunuz. 118 metre uzunluğa kadar ulaşan su kaydıraklarıyla aksiyon ve sınırsız eğlence vaadeden tesis farklı temalarda inşa edilmiş kaydıraklarıyla öne çıkıyor. Bunlardan bazıları: Space Tunnel, Body Slides , Multi Slide, Tube Freefall, Kamikaze, High Kamikaze, Hill Slide (Yamaç), Rafting Slide, Black Hole ve Bugi Bugi.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Havuzlar
Tesiste yine çcuklar ve yetişkinler için farklı konseptlerde hazırlanmış havuzlar bulunuyor. Çocuklara özel derinliklerde, yüksek korumalı havuzlarda çocuklar eğlenceli dakikalar geçirirken yetişkinler de derinlikleri artan daha geniş havuzlarda yüzebiliyor. Havuzlar sadece derinliklerine göre gruplanmış değil. Su kaydıraklarında olduğu gibi, farklı konseptlerde kurulmuş havuzlar en az su kaydırakları kadar ilgi çekiyor. Özellikle belli saatlerde aktif olan Dalga Havuzunda hem çocuklar hem yetişkinler bot üzerinde güçlü yapay dalgalar arasında eğlenceli dakikalar geçiriyorlar.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Deniz ve Plaj

Gümüldür Aquapark Yalı Castle tam olarak Gümüldür Plajı’nın yanındaki geniş bir alana inşa edilmiş. Gün içinde havuzları ve kaydırakları kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda dilediğiniz gibi plaja geçiş yapabilir; denizde istediğiniz kadar yüzebilir ve güneşlenebilirsiniz. İstediğiniz zaman tekrar tesise giriş yapıp havuzu ve su kaydıraklarını kullanabilirsiniz. Türkiye’de denizin ve aquapark konseptinin bir arada bulunduğu tek tesis olan Gümüldür Aquapark Yalı Castle bu özelliğiyle de oldukça dikkat çekiyor.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Telefon

Gümüldür Aquapark Yalı Castle telefonlarını arayarak veya web sitesini ziyaret ederek sorularınıza cevap alabilir veya online bilet alarak rezervasyon yaptırabilirsiniz. Özellikle yoğun günlerde belli bir kapasiteye ulaştıktan sonra kapılarını kapatan tesise girmek için, herhangi bir sorun yaşanma ihtimaline karşı online bilet alarak rezervasyon yapılması tavsiye ediliyor.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Resmi Web Sitesi bağlantısına tıklayarak tesisin resmi web sitesinden online bilet alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Gümüldür Aquapark Yalı Castle Müşteri Hizmetleri Telefonları:

0 232 439 0 333
0 232 341 55 99
0 532 246 49 56

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz