Marmaris’de Kahvaltı Yapılacak Yerler

Marmaris’de Kahvaltı Yapılacak Yerler
sosyal medya yönetimi

Popüler turizm mekanlarından biri olan Marmaris Akdeniz ve Ege’nin kesiştiği nokta yer alması onu daha cazip haline getirmiştir. Uzun sahil ve ormanlarıyla herkesin gönlünde taht kuran Marmaris’e her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret ediliyor. Birçok doğal güzellik ve deniziyle ünlü bu turizm beldesi aynı zamanda kahvaltılarıyla ön plana çıkıyor. Yerli ve yabancı turistleri bekleyen en önemli kahvaltı mekanları şunlardır.

  • Portofino Beach,
  • Çınar Restoran,
  • Deniz Kapısı Restoran,
  • Sakız Kahvaltı,
  • Şahin Tepesi Restoran,
  • Arzu Çay Evi,

Yukarıda yer alan mekanlar sayesinde turistler kahvaltılarını yaparken aynı zamanda eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz.

Çınar Restoran

Doğanın içinde kahvaltı yapmak ve dinlemek için kişilerin tercih Çınar Restoran oluyor. Çamlı Köyü’nde bulunan Çınar Restoran doğası ve manzarası ile insanları kendine hayran bırakıyor. İnsanlar kahvaltı yaparken etraflarında yer alan sevimli hayvanlar ayrı bir güzellik katıyor. Yemyeşil doğa ve kuş sesleri eşliğinde kahvaltı yapmak isteyenler burayı tercih edebilirler.

Portofino Beach

Marmaris merkezinden uzak kalmak istemeyenler için denizi önlerine alarak kahvaltının keyfini çıkarabilirler. Yeşillikler içinde yer alan Portofino Beach insanlar birçok isteği karşılıyor. Burada insanlar denize girme keyfini yaşarken aynı zamanda lezzetli kahvaltılar da yapabilirler.

Deniz Kapısı Restoran

Denize girerken kahvaltını da yapmak isteyenler için İçmeler Çeşmesi’ne yakın Deniz Kapısı Restoran’ı tercih edebilirler. Uzun uzun kahvaltı yapıp sohbet etmek isteyenlerin bu mekan oldukça ferahlık sunuyor. Bu mekanda ziyaretçiler eksiksiz olarak serpme kahvaltılarını yapıp denize girebilirler.

Deniz Kapısı Restoran Marmaris

Sakız Kahvaltı

Marmaris’ten Gökova’ya gidenler Çetibel Köyü yakınlarında bulunan Sakız Kahvaltı mekanına uğramaları gerekir. Bahçeden içeri girenler kendilerini huzurlu bir ortamda bulur. Ev rahatlığında ve havuzun başında kahvaltı yapmak isteyenler bu mekan önemli bir seçenek konumunda bulunuyor.

Şahin Tepesi Restoran

Marmaris’e hakim bir tepede yer alan Şahin Tepesi Restoran serin esen rüzgar eşliğinde kahvaltılarını yapabilirler. Marmaris’in ne güzel yerlerinden biri olan bu mekanda peynir, domates, zeytin, salatalık ve yeşilliklerle dolu kahvaltı seçeneklerini tercih edebilirler.

Arzu Çay Evi

Marmaris’te lezzetli ve hızlı bir şekilde kahvaltı yapmak isteyenler Arzu Çay evi mekanını tercih edebilirler. Özellikle çay tiryakileri için bu mekan vazgeçilmez halde bulunuyor. Bu mekanda ziyaretçilere sunulan tostları daha önce başka bir yerde yememiş hissedersiniz.

seo danışmanlığı
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

© 2024 Nerelergezilir.Com Gezi Sitesi Tüm Hakkı Saklıdır